Навчальна робота

День безпечного Інтернету у школі  

    Сьогодні, 8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року цей день проходить під гаслом “Разом для кращого Інтернету”.

     Учні нашої школи також долучилися до цього заходу.

     Десятикласники пройшли Вебквест до Дня безпечного Інтернету, учні 6 класу переглянули презентацію на тему “Моя приватність”, а маленькі школярі виготовляли рамки “Я за безпечний Інтернет”. Вчителі школи взяли участь у “Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету”.

      Кожен учасник намагався показати, що Інтернет може бути безпечним для дітей та молоді.         
   






  Математичний квест

      9 червня у школі пройшов математичний квест для п’ятикласників. Учні були поділені на невеликі команди, які, переміщаючись по станціях, виконували різні завдання: відповідали на запитання, вігадували загадки, головоломки, розшифровували загадкові малюнки.

       На кожній станції були присутні учні 9 класу, які перевіряли правильність виконання завдань і ставили бали у маршрутний лист кожної команди та надавали консультації.

       Всі перешкоди квесту були пройдені. А головне, що доброта і взаємопідтримка допомагала дітям у цій грі.

      















 

                                   Міжнародний день числа «Пі»

    14 березня у світі щорічно відзначається цікаве і незвичне свято - Міжнародний день математичної константи числа «Пі».

   Учні 9 класу Верхньобілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя математики Козубаль Л.П. вирішили долучитися до цього заходу. Зібравши цікаві історичні факти про число Пі, школярі підготували власні проєкти.




    Дев'ятикласники провели дослідницьку роботу, перевіривши, що число «Пі» - це константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру.

    Завершився захід частуванням тістечками круглої форми, як це традиційно роблять кожного року учасники святкування.

                                  Міжнародний  День безпечного Інтернету. 

        09 лютого 2021 року світ відзначає  Міжнародний День безпечного Інтернету.  Щорічна кампанія, яка проходить  в Україні за підтримки Європейської комісії,  покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.

    Протягом лютого у школі проходитиме  акція «Безпека дітей в Інтернеті». Відповідно до затвердженого плану заходів щодо посиленого  використання  глобальної мережі  в освітніх цілях з 04 по 09 люте  у  школі проводився Тиждень Безпечного Інтернету.
     День безпечного Інтернету  школярі відзначили шляхом проведення години спілкування  на тему «Інтернет очима дітей», випуском   інформаційних стіннівок, постерів, буклетів «Мережева етика», “Безпека дітей в інтернеті”, “Мережа як стиль життя”. 09 лютого учителем  інформатики було проведено урок-практикум  в 11 класі “Зворотній бік Інтернету”. Крім того, 09 лютого запам’ятався школярам як Єдиний день інформування, протягом якого кожному бажаючому учитель інформатики надавав консультації стосовно правил розумного спілкування у віртуальному середовищі. Для школярів  було організовано відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства, – це  Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на політичне та соціальне життя людей, використання інформації агресивного змісту, негативний вплив на психіку та здоров’я  дитини.
    Підсумком тижня Безпечного Інтернету в школі став конкурс малюнків. Учасники конкурсу, які отримали завдання показати власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, підійшли до його виконання творчо і креативно.  


              7 лютого  День Безпечного Інтернету                  

     7 лютого 2018 року з ініціативи Європейської комісії в Україні оголошено Днем безпечного Інтернету. Саме Інтернет сьогодні займає значне місце в дозвіллі дітей. Багато говорять і пишуть про небезпеки Всесвітньої павутини. Як правильно зорієнтувати дітей бути обережними, користуючись Інтернет-мережами?
З цією метою у школі відбувся захід на тему: "Увага !Дитина в мережі" за участю членів учнівського самоврядування та старшокласників під керівництвом вчителя інформатики Козубаль Л.П. та педагога-організатора Мулик О.Р.



1 вересня - День знань  у Верхньобілківській ЗОШ  І-ІІІ ст. - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! 


Метод проектів – це такий спосіб навчання, при якому учень безпосереднім чином включений в активний пізнавальний процес; він самостійно формулює  проблему, здійснює збір необхідної інформації, планує варіанти вирішення проблеми, робить висновки, аналізує свою діяльність, формуючи нове знання і набуваючи нового навчального і життєвого досвіду. Це спільна навчально-пізнавальна, творча або ігрова діяльність учнів, що має загальну мету, погоджені методи, способи діяльності, направленої на досягнення загального результату цієї діяльності.
Метод проектів – це метод, направлений на розвиток навиків співпраці і ділового спілкування в колективі, який передбачує поєднання індивідуальної самостійної роботи з груповими заняттями, обговорення дискусійних питань, наявність усередині себе дослідницької методики, створення учнями кінцевого продукту (результату) їх власної творчої діяльності.
 

 «Вчитель готується до свого найкращого уроку все життя».
В.О. Сухомлинський
   Використання різних форм нестандартних уроків при навчанні математики максимально активізує організацію навчального процесу, активізує пізнавальну діяльність учнів. Використовуючи інноваційні методи навчання, вчитель може  активізувати організацію навчального процесу, забезпечити оновлення змісту уроку, активізувати пізнавальну діяльність учнів.
Сума кутів трикутника. Нерівність трикутника. Прямокутний трикутник.


     7 грудня 2016 року у Верхньобілківській ЗОШ пройшов семінар на тему "Дослідницька і проектна робота в школі" у якому взяли участь учні старшої школи та директор школи З. Жук, заступник директора М. Кизима, вчитель інформатики Л. Козубаль та вчитель основ християнської етики Я. Мудрий.
         Координаторами роботи семінару стали учениця 11 класу Чернявська Уляна та учень 10 класу Войтович Андрій.
    Форми навчальної діяльності на певних етапах можна перетворити на проектну діяльність учнів - дидактичний засіб формування певних якостей особистості, активізації пізнавального інтересу.
            У школі створюється міжпредметні проекти де задіяні не лише групи учнів, а й вчителі біології, інформатики, історії, основ християнської етики та інші.

Немає коментарів:

Дописати коментар