Учні нашої школи також долучилися до цього
заходу.
Десятикласники пройшли “Вебквест
до Дня безпечного Інтернету”, учні 6 класу
переглянули презентацію на тему “Моя приватність”, а маленькі школярі виготовляли рамки “Я за безпечний Інтернет”. Вчителі школи взяли участь у “Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного
інтернету”.
На кожній станції були присутні учні 9 класу, які перевіряли
правильність виконання завдань і ставили бали у маршрутний лист кожної команди
та надавали консультації.
Всі перешкоди квесту були пройдені. А головне, що доброта і
взаємопідтримка допомагала дітям у цій грі.

14 березня у світі щорічно відзначається цікаве і незвичне свято - Міжнародний день математичної константи числа «Пі».
Учні 9 класу Верхньобілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя математики Козубаль Л.П. вирішили долучитися до цього заходу. Зібравши цікаві історичні факти про число Пі, школярі підготували власні проєкти.
Завершився захід частуванням тістечками круглої форми, як це традиційно роблять кожного року учасники святкування.
Міжнародний День безпечного Інтернету.
09 лютого 2021 року світ відзначає Міжнародний День безпечного Інтернету. Щорічна кампанія, яка проходить в Україні за підтримки Європейської комісії, покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.
День безпечного Інтернету школярі відзначили шляхом проведення години спілкування на тему «Інтернет очима дітей», випуском інформаційних стіннівок, постерів, буклетів «Мережева етика», “Безпека дітей в інтернеті”, “Мережа як стиль життя”. 09 лютого учителем інформатики було проведено урок-практикум в 11 класі “Зворотній бік Інтернету”. Крім того, 09 лютого запам’ятався школярам як Єдиний день інформування, протягом якого кожному бажаючому учитель інформатики надавав консультації стосовно правил розумного спілкування у віртуальному середовищі. Для школярів було організовано відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства, – це Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на політичне та соціальне життя людей, використання інформації агресивного змісту, негативний вплив на психіку та здоров’я дитини.
Підсумком тижня Безпечного Інтернету в школі став конкурс малюнків. Учасники конкурсу, які отримали завдання показати власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, підійшли до його виконання творчо і креативно.
7 лютого День Безпечного Інтернету
Сума кутів трикутника. Нерівність трикутника. Прямокутний трикутник.
Немає коментарів:
Дописати коментар